ZIMNÉ ZÁHRADY

Za vytvorenie zimnej záhrady hovorí veľa dôvodov – tým najkrajším je zväčšenie radosti zo života. Po celý rok si môžete vychutnávať slnko, svetlo, krásu rastlín. Zimná záhrada Vám umožňuje bezprostredný kontakt s prírodou vďaka veľkým preskleným plochám. Dokonale zapadá do prírody bez toho, aby narušovala jej prirodzenú krásu.

Materiály zimných záhrad, povrchová úprava

Nosnými prvkami našich zimných záhrad sú profily extrudované firmou Deceuninck Plastics v Belgicku, ktorá patrí medzi najväčšie a najstaršie svojho druhu na svete.
Môžete si zvoliť povrchovú úpravu vo všetkých odtieňoch a imitácii dreva, v exteriérovej aj interiérovej časti.

Okná a dvere, otváravé, terasové, posuvné alebo zhrňovacie sú osadené celoobvodovým kovaním Winkhaus (Nemecko).

  • Zastrešenie zimných záhrad je rôzne – jednosklo, dvojsklo, bezpečnostné dvojsklo, prípadne nerozbitný polykarbonát
  • Zimná záhrada nie je lacná záležitosť. Poradíme Vám, bez čoho sa však môžete zaobísť a hlavne na čo si musíte dať pozor pri jej návrhu.
  • Skutočné potešenie Vám zimná záhrada poskytne iba vtedy, keď jej tvar a vybavenie sú primerané požadovanému spôsobu využívania.
  • Vaše osobné kritériá a požiadavky budú podkladom pre starostlivé naplánovanie technického a grafického návrhu

Vetranie zimnej záhrady

Dôležitú úlohu – vetranie zimnej záhrady – riešime vetracími oknami, umiestnenými vo vrchnej časti záhrady, ich ovládanie môže byť pomocou páky, prípadne pomocou výsuvného servomotora. V letnom období oceníte doplnkové zatienenie pomocou žalúzií, prípadne v kombinácii s protislnečnými reflexnými fóliami.

Máte otázky ohľadom zimných záhrad? Zavolajte nám!

0903 320 059